Za sve koji apliciraju do kraja aprila cena master programa je 7000 evra po godini!
Modul Univerzitet je jedan od vodećih austrijskih univerziteta iz oblasti biznisa i ugostiteljstva, sa studijama na engleskom jeziku. Vlasnik Univerziteta je Privredna komora Austrije, što garantuje kvalitet programa i verodostojnost diplome.
Osnovne studije traju tri godine, osim jednog četvorogodišnjeg programa (Hotel Management and Operations) gde je uključena i jedna godina praktičnih predmeta i treninga na MODUL Tourism College. Master studije traju dve godine.
Aktuelne stipendije
Zadovoljstvo nam je da vas obavestimo da su otvoreni konkursi za apliciranje na master programe:
- MSc in International Tourism Management
- MSc in Management
- MSc in Sustainable Development, Management and Policy
Master studije traju dve godine i ukoliko se prijavite do kraja aprila cena studija je 7000 evra po godini.
Uslovi i apliciranje
Ukoliko želite da se prijavite za master studije i iskoristite umanjenje školarine koje važi za prijave do kraja aprila, potrebno je da podnesete:
- Diplomu osnovnih studija (ukoliko još uvek niste diplomirali onda transkript ocena)
- Engleski jezik nivo C1 (podnosi se zvanični sertifikat TOEFL, IELTS ili CAE)
- Transkripti sa osnovnih studija
- CV
- Motivaciono pismo
- Dve preporuke
- Pasoš
Javite se INO timu i poslaćemo aplikaciju besplatno!
Apliciranje na studije
Ino agencija je zvanični partner Modul Univerziteta i u direktnoj je komunikaciji sa fakultetom, što je našim studentima od velikog značaja. Prijava je preko nas direktna i besplatna, zajedno sa revizijom dokumentacije, kako biste bili sigurni da je sve u najboljem redu.
Ukoliko niste sigurni da li je ovaj univerzitet pravi izbor za vas, predlažemo vam da pročitate iskustvo sa studija naše drage Tee Manojlović.
Ukoliko vas interesuju studije u inostranstvu, pošaljite nam besplatan upit: