Iskoristite priliku i zakažite besplatne 1 na 1 konsultacije sa predstavnicom Webster Univerziteta 08. novembra u prostorijama Ino Edukacije!
Webster Univerzitet je prestižni američki univerzitet sa kampusom u Beču. Opšte je poznato da studenti iz Ex-Yu regiona rado biraju Beč za nastavak svog obrazovanja, a činjenica da se nakon Webster Univerziteta dobijaju i američka i austrijska diploma doprinosi tome da ovaj univerzitet bude čest izbor naših studenata!
Besplatne konsultacije
Zbog velikog interesovanja nakon sajma Study Abroad. Fair i kako bismo izašli u susret svima koji nisu stigli da se raspitaju o studijama u Beču na ovom univerzitetu – Ino Edukacija organizuje besplatne 1 na 1 konsultacije sa predstavnicom Webster Univerziteta gospođom Majom Tepeh.
Konsultacije će se održati u petak, 08. novembra, u prostorijama Ino Edukacije, a tačno vreme sastanka će vam biti javljeno po prijavi.
Formular za prijave se nalazi na kraju teksta.
Programi i cene
Webster je među najbolje rangiranim univerzitetima u Beču, pohađaju ga ambiciozna deca uspešnih ljudi i preduzetnika koja dolaze iz celog sveta, a programi koji su na raspolaganju su:
Osnovne studije
- BA in International Relations
- BA in Management (with possible emphasis in: International Business or Marketing)
- BA in Media Communications
- BA in Psychology
- Business Administration (BSc)
Master studije
- International Relations (MA)
- Marketing (MSc)
- Psychology with emphasis in Counseling Psychology (MA)
- Finance (MSc)
- MBA – 2 godine radnog iskustva
Cene su izuzetno konkuretne s obzirom da je u pitanju američki univerzitet. Cena osnovnih studijaje 20 600€ na godišnjem nivou, dok je cena master studija 27 540€ godišnje, osim za smer Psihologija koji je 36 720€ godišnje.

–Jelena Tmušić, MBA studije
Pripremite svoja pitanja, zakažite termin putem formulara ispod i vidimo se 08. novembra!